Bydlení pro Vaši budoucnost

Informace o společnosti

GDPR

GDPR

Odesláním svých osobních údajů prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách vyjadřujete souhlas s tím, že společnost Park Rezidence Klamovka, s.r.o., IČ 04072782, se sídlem Na Babě 1526/35, Dejvice, 160 00 Praha 6 tyto kontaktní údaje využije k reakci na Váš vzkaz, který nám v kontaktním formuláři zašlete. Na základě Vašeho souhlasu tedy budeme vyplněné osobní údaje zpracovávat k tomu, abychom Vám mohli poskytnout odpověď, požadovanou informaci nebo jiný způsob zpětné vazby na Váš vzkaz.

Tento souhlas je dobrovolný, platí na dobu 3 měsíců, ale můžete jej kdykoliv odvolat. V případě, že souhlas odvoláte, nebudeme schopni na Váš vzkaz reagovat, tedy ani odpovědět na případný dotaz, který jsme Vám do odvolání souhlasu nezodpověděli. Souhlas můžete kdykoliv odvolat některým z těchto způsobů: (i) bezplatně elektronicky zasláním sdělení „Odvolávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely kontaktního formuláře“ nebo jiného textu obdobného významu na email info@parkrezidenceklamovka.cz), nebo (ii) písemně prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb, zasláním podepsaného sdělení „Odvolávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely kontaktního formuláře“ nebo jiného textu obdobného významu na adresu našeho sídla uvedenou výše.

Více informací o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v dokumentu „Prohlášení o zpracování osobních údajů“, který je dostupný zde.