Bydlení pro Vaši budoucnost

Informace o společnosti

REALIZOVANÉ PROJEKTY

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Minulé developerské projekty

2017

Rezidence Záveská

Projekt Rezidence Záveská je koncipován jako moderní rodinné bydlení v blízkosti přírody s veškerou občanskou vybaveností. Hostivař disponuje mimořádně kvalitní infrastrukturou. Všechny důležité obchody, služby najdete v docházkové vzdálenosti. Bezprostřední blízkost nádherného, klidného lesoparku a Hostivařské přehrady je jednou z největších výhod bydlení v této lokalitě. Mimo jiné zde naleznete dostatek možností sportovního využití, zábavy i relaxace s rodinou. Developerský projekt Rezidence Záveská je novostavba pětipatrového domu včetně balkonů, dvou prostorných výtahů, garážových stání a parkovacích míst. Dispozice jednotlivých bytů jsou 1+kk, 2+kk, 3+kk . Celkově je v domě 28 bytů, ke každému bytu také náleží sklepní kóje.

2016

Rezidence Jana Zajíce

Tento výjimečný projekt splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu provedení, praktičnost a modernost, nabízí exkluzivní adresu v blízkosti Letenských sadů a oblíbeného parku Stromovka. Nové zrekonstruované byty nabízejí komfort v historické zástavbě, přičemž půdní a mezonetové byty navíc disponují nádherným výhledem na park Stromovka.

2016

Rezidence Petynka

Unikátní projekt Rezidence Petynka je novostavba čtyřpatrového domu v proluce staré zástavby v klidné ulici Na Petynce. Dům má terasy, balkony, prostorný výtah a parkovací místa v kryté garáži. Rezidence Petynka disponuje 4 apartmány, z nichž každý zabírá celé podlaží, to zaručuje maximální soukromí pro majitele. Příjemná výhoda tohoto bydlení je vhodně zvolená lokalita. Břevnov je totiž známý především díky klidu, bezpečí, množství zeleně a parků.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat